Ārēji ļoti vienkārša, taču šī spēle slēpj ko tādu, kas vēl līdz šim nav bijis atrodams nevienā citā slotu spēlē. Tā ir unikāla ar savu duālo ekrānu un piedāvā divreiz vairāk bonusu iespēju vienā spēlē, kā jebkura cita video spēle, ko esam pieraduši spēlēt internetā vai spēļu zālē.

Spēle ir balstīta uz filmu sērijas Planet of The Apes vadoņa Cēzara piedzīvojumiem starp Pērtiķu plānētas ausmas un rieta periodu, un simboliskā veidā spēlē tas ir attēlots ar īpašiem ausmas un rieta efektiem. Šī ir pirmā šāda veida spēle, kas balstīta uz ārkārtīgi populāras kinofilmas sižetu. Spēle visiem interesentiem tika piedāvāta pirmo reizi pagājušā gada nogalē un nekavējoties ieguva nedalītu fanu mīlestību.

Dubultais ekrāns.

Spēles ekrāns ir sadalīts divās daļās – vienā varam redzēt ausmu, kas ir attēlota gaišākajā ekrāna pusē un otrā rietu, kas, attiecīgi, ir tumšāks. Katrā no šīm spēles ekrāna pusēm spēles ruļļi griežas neatkarīgi un katrs individuāli savā virzienā, tādēļ, arī dažādas bonusu iespējas un citi labumi spēlē tiek laimēti neatkarīgi no tā, vai vienā vai otrā ekrāna pusē ir izdevies uzgriezt laimīgos simbolus. Respektīvi – ja esat jau uzgriezis laimīgos simbolus ausmas pusē, tas nenozīmē, ka to nevarat izdarīt vēlreiz arī krēslas pusē tā paša grieziena laikā.

 

Planet of The Apes krēslas un ausmas brīvo griezienu iespēja.

Jebkurš cilvēks, kurš kaut reizi ir izmēģinājis laimi spēļu automātu spēlēs zina, ka, savācot īpašu simbolu kombināciju, ir iespējams iegūt bonusa spēļu raundu, kas visbiežāk ir aptuveni 10 griezienu apmērā. Šo izspēļu laikā ir iespējams iegūt dažādus labumus un ievērojamu savas likmes paaugstināšanos. Šie griezieni ir bezmaksas un to laikā ir iespējams iegūt vēl papildus griezienus, kas nereti summējas, bet tas ir lielākoties atkarīgs tieši no spēles. Planet of The Apes spēles laikā ir iespējams iegūt divu veidu brīvos griezienus – ausmas pusē to skaits var būt dažāds, savukārt krēslas pusē tiek piedāvāti 15 griezieni.

 

Ausmas un krēslas bonusa iespējas.

Spēlē esošās ausmas un krēslas funkcijas ir ļoti dažādas, tāpat kā veidi kā tās iegūt. Lai iegūtu bonusu ausmas pusē, laimīgo simbolu nepieciešams uzgriezt pirmajā rullī, savukārt krēslas pusē – pēdējā rullī.